KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156570

nr 1215 6570

Oidentifierad konstnär. Signerad Rosenau, Motiv från Venedig. Olja på duk, 53x67

Kondition: skadad duk, ramskador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 november 2018
kl 18:04:41

5/11 17:52:54 1      Vinnande bud